SŽ ZL: Union Praha - Kunice 1:5 (0:1)

Stejně tak jako mladší, tak i starší žáci sehráli na závěr podzimní části úvodní utkání zimní ligy. Soupeřem nám byl domácí tým PSK Union Praha hrající v popředí Pražského přeboru. Od úvodních minut měli naši hráči utkání pod kontrolou a jediný prokřehlý hráč na hřišti byl náš brankář, který si příliš nezachytal. Přesto jsme se v první půli dokázali prosadit gólově pouze jednou a to když po rohovém kopu se před bránou prosadil Tomáš Richtr a otevřel skóre utkání 0:1.

 

Do druhého poločasu vstoupili naši hráči ještě aktivněji a než stihli přijít někteří diváci z poločasového občerstvení, tak třikrát dopravili míč do soupeřovi sítě. Dvakrát se trefil Viktor Smužanica, když uklidil odražený míč do prázdné brány.  Na čtvrtém gólu se společně podíleli David Zoubek, který odcentroval prudký střílený centr a Jakub Hofta patičkou nasměroval míč do soupeřovy brány. Na 1:4 snížil soupeř cca 10 minut před koncem, když domácí útočník přesprintoval naše obránce a střelou na zadní tyč překonal našeho brankáře. Bleskovou odpověď našli Viktor Smužanica, který chytrou nahrávkou našel Zoubka a ten upravil na konečných 1:5.

 

Sestava:

Šach M. – Kopta F., Malý R., Zadražil A. - Rublič L., Zoubek D., Procházka A., Urban J. – Richtr T., Mlčák Z., Hofta J.

Střídal: Smužanica V.

 

Góly: 2x Smužanica V., Zoubek D., Richtr T., Hofta J.

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem