Zimní liga SŽ: Kunice - Újezd n.L.

Starší žáci nastoupili ke svému druhému utkání v rámci Zimní ligy v Praze na Unionu a soupeřem jim byl vedoucí tým I.pražské třídy Újezd nad Lesy. V úvodu utkání jsme měli více ze hry a po většinu času se hra odvíjela na soupeřově polovině. V 15.min přihrával Procházka míč do křídelního prostoru, kde se na pravé straně prosadil Rublič a střelou na zadní tyč otevřel skóre 1:0. Bohužel se nám nepodařilo proměnit některé z našich dalších šancí a naopak jsme vlastními chybami nabídli soupeři obrat v zápase. Nejprve se nám ve 27.min nepovedla malá domů  a soupeř tak šel sám na našeho brankáře a vyrovnal na 1:1 a o dvě minuty později svedli důrazný souboj ve vápně náš Tonda Zadražil se svým protihráčem a přestože míč už byl v bezpečné vzdálenosti od naší brány, tak Tonda zbytečně fauloval a rozhodčí odpískal pokutový kop a bylo to 1:2. Ještě do poločasu se nám ale podařilo vyrovnat, David Zoubek posunul míč vedle sebe a Hofta z blízka prostřelil bezmocného brankáře a upravil na konečných 2:2.

 

Ve druhém poločase již kvalita naší hry upadla a bylo k vidění vyrovnané utkání ve kterém ale už žádný gól nepadl. Smutnou kaňkou nad tímto utkáním bylo zranění Honzy Garčeka, kterému soupeř v jednom z důrazných soubojů způsobil bolestivé zranění, z čehož se nakonec vyklubala zlomenina zánártní kůstky a sádra na 6 týdnů. Honzovi přejeme brzké uzdravení a co možná nejrychlejší návrat na fotbalový trávník.

 

Sestava:  Vítek D. – Zadražil A., Malý R., Garček J. – Rublič L., Kočí J., Procházka A., Zoubek D. – Hofta J., Mlčák Z., Richter T.

Střídali: Smužanica V., Kopta F.

 

Góly: Rublič L., Hofta J.
Asistence: Procházka A., Zoubek D.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem