přípravný zápas SŽ: Bohemians Praha - Kunice

Starší žáci si v sobotu přivstali a už v 8:00 hodin ráno se sešli v kabině střížkovské Bohemky. I naproti tomu, že obě mužstva jsou plném proudu kondiční přípravy, tak se hrál velmi pohledný  fotbal. V prvním poločase to byli především naši hráči, kdo těšil svým akcemi fotbalové fanoušky. V 5.min přelstili domácí obranu Zoubek s Rubličem, ale zpětná nahrávka před bránu gólem neskončila. Na druhé straně se o chvíli později vyznamenal náš brankář, když vychytal domácího útočníka při samostatném sólu. Jediný gól prvního poločasu byl k vidění ve 20.min. Zoubek zahrával standardní situaci a nacvičený signál skončil vedoucí brankou. Míč dopravil do sítě Tonda Zadražil.

 

Ve druhém poločase již chyběl na naší střídačce hlavní trenér David Zoubek, který se  připravoval na své utkání, které se hrálo bezprostředně po této žákovské předehrávce.

Jakoby s odchodem hl.trenéra odešlo i sebevědomí některých našich hráčů a soupeř se až nepochopitelně lehce dostával do obrovských gólových šancí. Hlavní postavou utkání se tak stal náš brankář Martin Šach, který pomalu přiváděl domácí trenéry k šílenství. V krátkém sledu za sebou chytil několik stoprocentních gólovek. Až v 60.min se podařilo domácím hráčům překonat našeho brankáře a vyrovnali na 1:1. Domácí byli v danou chvíli lepším týmem, ale my jsme dostali po jednom z protiútoků šanci zahrávat VPK a Procházka parádní střelou k bližší tyči vrátil našemu týmu vedení a upravil na konečných 1:2.

 

Sestava:

Šach M. – Zadražil A., Smužanica V., Kopta F. – Mlčák Z., Zoubek D., Procházka A., Kočí J., Rublič L.  -  Hofta J., Richtr T.

 

Góly:  Zadražil A., Procházka A.
Asistence: Zoubek D., Procházka A.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem