ZL SŽ: Kunice - Dolní Břežany

Kunice – Olympia Dolní Břežany 4:0 (3:0)

Starší žáci vstupovali do čtvrtého utkání na turnaji v roli mírného favorita a zejména v prvním poločase jsme soupeře poměrně jasně přehráli. Řada akcí byla jak z fotbalové učebnice a je jen škoda, že rozdíl po prvních 35.minutách nebyl větší. Prvního gólu jsme se dočkali v 11.min, kdy centroval Hofta a Aleš Procházka už měl snadnou úlohu 1:0. Obdobná situace se opakovala ve 23.min, kdy po levé straně utekl Rublič, Hofta svedl souboj s brankářem a odražený míč uklidil d odkryté brány opět Procházka 2:0. Těsně před koncem poločasu byl ve vápně faulován Mlčák a Rublič nařízenou penaltu proměnil a zvýšil na 3:0.

 

Ve druhém poločase už naše hra nebyla tak pohledná jako v první části, přesto jsme zápas odehráli převážně na polovině soupeře. Bohužel v koncovce se nám nedařilo a tak za zmínku stojí pouze nastřelená tyč o Kuby Kočího a břevno od Rubliče. Na konečných 4:0 upravil pár minut před koncem Mlčák, když využil chytré nahrávky od Zoubka.

 

Sestava:  Šach M. – Kopta F., Smužanica V., Zadražil A.  – Rublič L., Zoubek D., Kočí J., Malý R., Mlčák Z. – Procházka A., Hofta J.

 

Góly: 2x Procházka A., Rublič L., Mlčák Z.

Asistence: 2x Hofta J., Rublič L., Zoubek D.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem