ZL SŽ: Union Vršovice - Kunice

Union Vršovice – Kunice 2:1 (1:0)

Naši starší žáci nastoupili k utkání s prozatímním lídrem zimní ligy. Z počátku se hrálo celkem vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Ve 20. minutě využil soupeř chyby  obrany a s pomocí našeho hráče otevřel skóre na 1:0. Naše hráče to nezlomilo a v až do konce poločasu jsme si vytvořili mírnou herní převahu, ale bohužel se nám vršovického brankaře překonat nepodařilo.

Na začátku druhého poločasu se nám podařilo vyrovnat, ale soupeř byl na hřišti lepším týmem a před koncem utkání jsme inkasovali druhý gól.

  

Sestava: Šach M. – Kopta F., Smužanica V., Malý R., Zadražil A. – Rublič L., Kočí J., Zoubek D. – Procházka A., Hofta J., Mlčák Z.

Střídání: Richtr T.

 

Góly: Richter T.

Asistence: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem