přípravný zápas: Kunice - Junior Praha

SŽ: Kunice – Junior Praha  4:1 (1:1)

Starší žáci nastupovali do svého posledního utkání na zimním turnaji s vědomím, že případné vítězství by jim zajistilo celkově druhé místo. Do utkání jsme vstoupili daleko aktivněji a dokázali jsme si vypracovat několik velmi dobrých příležitostí, které hodně hlasitě volali po gólu. Ovšem ze všech příležitostí se nám podařilo proměnit pouze jedinou, když chytré prostrčení Zoubka dokázal zužitkovat Procházka 1:0. Soupeřova síla vycházela především ze středu zálohy, kde se pohyboval hráč, který  svou výkonností značně převyšoval všechny ostatní, ale obvykle narážel na naší dobře organizovanou obranu a nebo připraveného brankáře. Až v poslední minutě si právě zmíněný hráč naskočil na centrovaný míč, kde vyhrál souboj s naším brankářem a vyrovnal na 1:1.

 

Ovšem druhý poločas už byl výhradně v naší režii a naprosto zaslouženě jsme dotáhli zápas do vítězného konce. Nejprve cca po 10 minutách hry prostrčil Tomáš Richter míč na rozběhnutého Zoubka a ten zblízka překonal hostujícího brankáře 2:1. Poté z levé strany poslal střílený centr před bránu Rublič a Hofta usměrnil míč mezi tyče 3:1 a na konečných 4:1 upravil pár minut před koncem Petr Klíma, když z dálky prostřelil brankáře Junioru.

 

Sestava:  Šach M.  -  Klíma P., Malý R., Zadražil A. – Kočí J., Smužanica V. – Rublič L., Zoubek D., Mlčák Z. – Procházka A., Richtr T.

Střídali:  Hofta J., Zoubek F.

 

Góly: Procházka A., Zoubek D., Hofta J., Klíma P.

Asistence: Zoubek D., Richtr T., Rublič L.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem