KP SŽ 16.kolo: Kosmonosy - Kunice

Kosmonosy - Kunice  5:2 (3:1)

Tuto sobotu zavítali starší žáci na své první mistrovské utkání na hřiště SK Kosmonosy. Už od prvních minut vytvářel domácí tým tlak na naší obranu. Za chyby obrany a brankáře nás soupeř hned ve 4.minutě potrestal gólem.  V 8.minutě našel David Zoubek zpětnou přihrávkou Robina Malého a na jeho dalekonosnou střelu domácí brankář nestačil – bylo vyrovnáno. Během poločasu bylo vidět ještě mnoho šancí na obou stranách, ale pouze domácí tým dokázal své šance proměnit a náš brankář musel ještě dvakrát lovit míč v síti. V obou případech vždy Martin Šach střelu soupeře vyrazil, ale na dorážku už nestačil.

 Hned na začátku druhého poločasu překvapil brankáře svou střelou David Zoubek a upravil skóre na 3:2. V 46.minutě jsme měli velkou šanci vyrovnat, byla k vidění krásná akce – Luděk Rublič vyvezl míč po lajně, centrovaný míč zpracoval Zdenda Mlčák, ale jeho střelu skvělým zásahem zlikvidoval domácí brankář. O 10 minut později jsme bohužel po sólu domácího útočního inkasovali čtvrtý gól a ke konci zápasu si ještě soupeř upevnil vedení gólem z nařízeného přímého kopu. Z Kosmonos jsme si nakonec přivezli prohru 5:2.

 

Sestava: Šach M. – Klíma P., Malý R., Smužanica V., Kočí J. – Rublič L., Zoubek D., Mlčák Z. – Hofta J., Procházka A., Richtr T.

Střídání: Kopta

 

Góly: Malý R., Zoubek D.,

Asistence: Zoubek D.

ŽK: Procházka A.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem