KP SŽ 18.kolo : Čelákovice - Kunice

Union Čelákovice - FK Kunice  2:2 (2:1)
Starší žáci odehráli tuto sobotu další mistrovský zápas, tentokrát v Čelákovicích. V úvodních minutách byla aktivita především na kopačkách našeho soupeře a naopak my jsme byli hned od prvních minut značně rozladěni výkonem pana rozhodčího. Už v 6.minutě jsme inkasovali první gól, když domácí hráč velmi povedenou střelou vymetl pavučinky z naší šibenice 1:0. O pár minut měli domácí šanci své skóre zvýšit, ale tentokrát jejich střelec mířil vysoko nad naší bránu. Druhého gólu se Čelákovice dočkali až v 18.minutě, kdy jejich útočník využil zaváhání naší obrany při malé domů a nedal našemu gólmanovi žádnou šanci.

Sedm minut před koncem poločasu zahrál domácí hráč malou domů, ale brankáři míč nešťastně poskočil a k naší radosti skončil v bráně 2:1. Šanci na vyrovnání jsme měli ve 32.minutě, Zoubkův centr usměrnil do brány Aleš Procházka, ale čelákovický brankář předvedl skvělý zákrok a svůj tým podržel.

Ve druhém poločase se hrál hodně ofenzivní fotbal a k vidění byly šance na obou stranách. Vyrovnání jsme se dočkali ve 48.minutě zápasu, Klíma vyvezl míč po lajně a na jeho střílený centr si nabíhal Z. Mlčák v obložení domácích obránců, od kterých se míč odrazil do brány 2:2.

 

„Obě mužstva předvedla sympatický a fotbalový výkon a do poslední minuty se snažila strhnout vedení na svou stranu. Nutno sportovně přiznat, že domácí měli k zisku 3 bodů nepatrně blíž. Jedinou stinnou stránkou na tomto zápase byl výkon pana rozhodčího, který zejména v prvním poločase svým jednostranným rozhodováním způsobil emoce, které na fotbalový trávník určitě nepatří“.

 

Sestava: Šach M.- Kopta F., Smužanica V., Kočí J., Zadražil A. – Klíma P., Zoubek D., Procházka A., Rublič L. – Richtr T., Mlčák Z.

Střídání: Hofta J., Urban J., Zikán M.

 

ŽK: Procházka A., Zoubek D.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem