KP SŽ 19.kolo: Kunice - Mělník

Kunice – Pšovka  Mělník   4:1 (2:0)

Starší žáci odehráli další mistrovské utkání, tentokrát s Pšovkou Mělník. Na podzim jsme si z Mělníku odvezli 3 body a i v jarní části jsme očekávali tříbodový zisk. Soupeř nás ale v úvodních minutách zaskočil a dostal šanci otevřít skóre v podobě volného přímého kopu. S lehkou střelou si náš brankář bez problémů poradil. Dalších 20 minut zápasu bylo ve znamení našich neproměněných nebo špatně zahraných standardních situací. Ve 24.minutě dostal Mělník další šanci, když využil chyby v rozehrávce našeho gólmana, naštěstí pro nás minul prázdnou bránu.

První gól jsme tak viděli až ve 29.minutě. David Zoubek rozehrál rohový kop, jeho centrovaný míč Tonda Zadražil hlavou sklepl na kopačky Jakuba Hofty a ten lehce překonal mělnického brankáře. O minutu později jsme se radovali z dalšího gólu, tentokrát se střelecky prosadil David Zoubek a do kabin se odcházelo s výsledkem 2:0.

I druhý poločas začal šancí hostujícího týmu, ale i tato akce skončila mimo naší bránu. V dalších minutách jsme viděli vyrovnaný zápas, ale byli jsme to opět my, kdo měl střelecké štěstí, když se do soupeřovy branky znovu trefil D.Zoubek.  Od 50.minuty jsme si vytvořili mírnou herní převahu a hrálo se především na polovině soupeře. Naše hra byla odměněna čtvrtým gólem – v závaru před mělnickou brankou se nejlépe zorientoval Tomáš Richtr a rozvlnil síť v brance hostí.  Soupeř to ale nevzdával a bojoval do posledních minut. 2 minuty před koncem zápasu se mělnickému útočníkovi podařilo uniknout naší obraně a střelou k zadní tyči překonal našeho gólmana a upravil tak výsledek na konečných 4:1. 

 

Sestava: Šach M. – Klíma P., Kopta F., Kočí J., Zadražil A. – Rublič L., Zoubek D., Procházka A., Mlčák Z. – Richtr T., Hofta J.

Střídání :  Zikán M., Urban J., Smužanica V.,  Šíma C

Góly: 2x Zoubek D., Hofta J., Richtr T.

Asistence: Zadražil A., Rublič L.

ŽK: 38‘Zadražil,  40‘Kočí , 42‘Smužanica

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem