KP SŽ 20.kolo: Spartak Příbram - Kunice

Spartak  Příbram – Kunice SŽ  2:0 (0:0)

Starší žáci zavítali tuto neděli na hřiště Spartaku Příbram. Hned po úvodní rozehrávce jsme si vypracovali gólovou šanci. Luděk Rublič zatáhl balon po lajně, na jeho centrovaný míč si naběhl Zdeněk Mlčák, který sice překonal příbramského brankáře, ale míč před brankovou čárou zlikvidoval domácí obránce. První poločas byl plný slibných šancí pro oba týmy, ale střelecké štěstí neměl ani jeden z nich.

Druhý poločas vyšel lépe domácímu týmu.

Ve 49.minutě zahrávali příbramští rohový kop, našim hráčům se nepodařilo dostat včas míč z velkého vápna a domácí hráč rozvlnil síť v naší bráně. O pět minut později dostal soupeř znovu příležitost v podobě rohového kopu, bohužel rozhodčí „viděl „ v našem pokutovém území faul na domácího hráče a odpískal penaltu, kterou příbramský útočník s přehledem proměnil. Zápas tak skončil 2:0.

S hrou našich borců jsme rozhodně nebyli spokojeni a Příbrami zaslouženě zůstaly doma tři body.

 

Slovo trenéra: „V prvním poločase jsme byli lepší, ale neproměnili jsme několik vyložených brankových příležitostí a to rozhodlo. Ve druhé poločase jsme již hráli proti větru, soupeř hru vyrovnal a na rozdíl od nás své šance proměnil“

 

Sestava: Šach M.- Klíma P., Kopta F., Zadražil A. – Kočí J., Smužanica V. – Rublič L., Zoubek F., Mlčák Z. – Richtr T., Procházka A.

Střídání: Urban J., Hofta J., Šíma C.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem