KP SŽ 21.kolo: Kunice - Lysá n.L.

Kunice – Lysá nad Labem 3:1 (1:0)

Starší žáci tento týden přivítali na domácím hřišti SK Slovan Lysá nad Labem. Čekal nás sice rovnocenný soupeř, ale my jsme chtěli udržet 3 body doma. Už od prvních minut bylo jasné, že soupeř nedá svou kůži zadarmo. Hned v 5.minutě utekl útočník hostí našim obráncům, ale jeho střela z dálky mířila mimo naši bránu.

Ani naši hráči nezůstávali pozadu, Rubličovy centry ale neustále likvidovala obrana a nepustila naše hráče k zakončení a ani P.Klíma se nedokázal střelami z dálky trefit mezi tyče.V 9.minutě se zranil Tonda Zadražil, musel být vystřídán a do zápasu už nenastoupil. Radovat jsme se chtěli ve 12.minutě. J.Hofta vyhrál míč v souboji s brankářem  a poslal balon do prázdné brány. Bohužel jeho střelu ještě tečoval Z.Mlčák, který ovšem byl v ofsajdovém postavení a gól tak nemohl být uznán.  Naši hráči i nadále ohrožovali bránu hostí, ale brankář z Lysé byl ve výborné formě a své spoluhráče podržel, nestačil až ve 26.minutě na Rubličovu penaltu, po faulu na Z.Mlčáka. Do konce poločasu jsme své šance v podobě standartních situací nedokázali proměnit a ani soupeř svůj přímý kop a následný rohový kop v poslední minutě prvního poločasu nezúročil. Do šaten se šlo s poločasovým výsledkem 1:0.

Začátek druhého poločasu vyšel lépe našim hráčům. V 38.minutě zahrával David Zoubek volný přímý kop, jeho střela nedala brankáři žádnou šanci a my jsme se radovali z druhého gólu 2:0. O dvě minuty později se v gólové šanci ocitli hosté, ale M.Šach bez problémů zlikvidoval střelu z dálky. Upravit výsledek se hostům podařilo až ve 44.minutě, kdy s přehledem proměnili svůj pokutový kop 2:1. Hráči Lysé ještě několikrát zahrozili střelbou z dálky na naši bránu, ale balon za záda M.Šacha už nedostali. To našim borcům se zadařilo ještě jednou. V 60.minutě si na centr od D.Zoubka naběhl Jakub Hofta a rozvlnil síť hostů potřetí 3:1.

 

Sestava: Šach M. – Kopta F., Smužanica V., Zadražil A. – Kočí J. – Rublič L., Zoubek D., Klíma P., Mlčák Z. – Procházka A., Hofta J.

Střídání: Šíma C., Urban J., Richtr T.

 

Góly: Rublič L., Zoubek D., Hofta J.

Asistence: Zoubek D.

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem