KP SŽ 17.kolo: Kunice - Nymburk

Kunice - Polaban Nymburk  1:5 (0:2)

Velkým zklamáním je pro mě vystoupení našich starších žáků ve středeční dohrávce 17.kola s Nymburkem. Nemám na mysli samotný výsledek, vždyť ono není až zas taková ostuda prohrát s takto kvalitním soupeřem, který disponuje celou řadou velmi dobrých fotbalistů, ale především přístup některých našich hráčů je pro mě těžko pochopitelný.

Aby náš hráč po skončení utkání nepodal soupeři ruku a odešel ze hřiště, to je nejen ostudná vizitka samotného hráče, ale vrhá to i špatný stín na celý klub. Aby se stalo, že náš hráč, nebo hráči, kteří jsou v průběhu utkání vystřídáni, se odeberou do kabin, kde se převléknou, jako by je už nezajímal další průběh utkání, tak to je pro mě nepochopitelné a hlavně naprosto nepřijatelné. Navíc se jedná o hráče, kteří by měli mužstvo táhnout a mají na to, aby byli největšími oporami svého týmu, ale na hřišti to zdaleka nepotvrzují a naopak svým přístupem  vytváří negativní atmosféru v celém mužstvu.

Samotný zápas pro nás nezačal vůbec dobře, již ve 3.min letěl centrovaný míč do prostoru, kde by měl kralovat náš brankář, ale na míč si naskočil pouze hostující útočník a hlavou otevřel gólový účet 0:1. Poté se hrálo asi čtvrt hodiny vyrovnané utkání, ale závěr poločasu vyzněl daleko lépe pro hosty. Soupeř si vytvořil celou řadu brankových příležitostí, ale do poločasu se dokázal prosadit pouze jednou a to když ve 21.min zblízka zvýšil na 0:2.

Ani poločasová přestávka nepřinesla žádnou změnu a v pohodě hrající soupeř přidal ve 42.min gól z penalty, když fauloval Robin Malý 0:3. Jeden z mála světlých okamžiků na naší straně byl k vidění ve 43. a 48.min. Nejprve z VPK nebezpečně ohrozil branku soupeře David Zoubek, a o pět minut později stejný hráč pronikal do vápna, kde byl zastaven nedovoleným způsobem a  z penalty snížil Petr Klíma 1:3. Zbytek zápasu už byl opět v plné režii hostů, kteří v 56. a 69.min přidali další dva góly a upravili na konečných 1:5.

 

Sestava: Šach M. - Smužanica V., Kopta F., Zadražil A. - Malý R., Klíma P., Kočí J., Zoubek D., Mlčák Z. - Rublič L., Procházka A.

Střídali: Zikán M., Urban J., Hofta J., Číma C.

 

Gól: 48’Klíma P.(P)

ŽK: 48‘ Malý R.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem