KP SŽ 23.kolo: Kunice - Ml.Boleslav B

Kunice-Ml .Boleslav B 2:2 ( 1:2)

Starší žáci odehráli tuto sobotu další mistrovské utkání, tentokrát s týmem Mladé Boleslavi B. Postavení v tabulce pasovalo hosty do role favorita, ale tím se rozhodně naši borci nedali zastrašit a první střela na bránu byla z kopaček Davida Zoubka. Ve 3.min se hosté dostali za záda naší obrany, daleko z brány vyběhl Pepa Heřmánek, který sice fauloval mladoboleslavského hráče, ale rozhodčí ponechal výhodu, neboť jiný hráč dopravil míč do odkryté brány 0:1.

V 10.minutě se nám podařilo vyrovnat skóre. Aleš Procházka poslal křížem balon na úplně volného Luďka Rubliče a ten s ledovým klidem prostřelil hostujícího  brankáře 1:1. I v následujících minutách jsme měli několik šancí, ale střely Zoubka, Procházky ani Rubliče neměly gólové parametry. Závěr poločasu vyzněl daleko lépe pro soupeře, který nás svou kombinační hrou přehrával a ve 28.min svou převahu zúročil i gólově a do kabin se tak odcházelo za stavu 1:2 v náš neprospěch.

Na začátku druhého poločasu jsme viděli několik gólových šancí hostí, ale gólman nás vždy podržel. V 46.minutě zahrozil svoji střelou Aleš Procházka, ale vyrovnání jsme se dočkali až v 52.minutě. Jakub Hofta posunul míč do lajny na L.Rubliče a ten přehodil vybíhajícího brankáře a svým druhým gólem vyrovnal na konečných 2:2. 

 

Sestava: Heřmánek J. – Klíma P., Kopta F., Zadražil A. – Rublič L., Zoubek D., Procházka A., Urban J. – Hofta J., Mlčák Z., Richtr T.

Střídání: Zikán M., Smužanica V., Malý R., Šíma C., Šach M.

 

Góly: 2 x Rublič L.

Asistence: Procházka A., Hofta J.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem