KP SŽ 24.kolo: Brandýs-Boleslav - Kunice

Brandýs-Boleslav - Kunice   3:0 (0:0)

Nepříliš lichotivou bilanci z venkovních zápasů chtěli vylepšit naši starší žáci, kteří zavítali v rámci 24.kola do St.Boleslavi. Úvodní minuty ale jasně ukázaly, že cesta k bodovému zisku bude hodně složitá a naopak jsme museli čelit útočným aktivitám domácích. V 6.minutě se zranil v obličeji o hrazení Luďa Rublič a musel být na chvíli vystřídán.

Postupně jsme ale  hru vyrovnali a vytvořili si několik nadějných příležitostí ke skórování. Domácí brankář ovšem předváděl jisté zákroky a míč za svá záda nepustil. Největší šance prvního poločasu přišly až v samotném závěru. Nejprve měl blízko ke gólu náš soupeř, který ale ve 28. a 30.min našeho brankáře nepřekonal a stejně tak si počínal i na druhé straně Luděk Rublič, který měl svou šanci v poslední minutě.

Začátek druhého poločasu  byl ve znamení několika neproměněných šancí na obou stranách. Až v 49.minutě prošel domácí útočních přes půlku hřiště, obešel i našeho gólmana a vstřelil vedoucí gól zápasu 1:0. O minutu později Pepa Heřmánek v bráně zaváhal a domácí tým přidal druhý gól 2:0. Do konce zápasu jsme už domácí bránu nijak výrazně neohrozili, narozdíl od soupeře, který měl ještě několik dobrých příležitostí. Jednu z nich v 66.min proměnili a uzavřel na konečných 3:0.

 

Sestava: Heřmánek J. – Smužanica V., Kopta F., Zadražil A. – Rublič L., Klíma P., Procházka A., Urban J. – Mlčák Z., Richtr T., Hofta J.

Střídání: Šach M., Zoubek D., Malý R., Šíma C.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem