KP SŽ 25.kolo: Kunice - Říčany

Kunice – Říčany  2:0 (0:0)

V sobotu do Kunic zavítalo žákovské mužstvo Říčan. Očekávali jsme vyrovnané utkání, ale přeci jen jsme doufali, že nám z tohoto derby zůstanou body doma. Úvod zápasu vyšel o trochu lépe pro hostující tým. Hned v 7.minutě se říčanský útočník dostal do gólové šance  po chybě Robina Malého, ale před naším gólmanem ztratil rozvahu a klid a poslal balon mimo naši bránu.

I naši hráči se dostali do několika nadějných šancí před říčanskou branku, ale nedokázali jsme se ve vápně prosadit a tak se hostům dařilo držet čisté konto. Asi naše největší šance přišla minutu před koncem zápasu. David Zoubek přihrál Z.Mlčákovi, jeho střela sice mířila přímo do brankáře, ale odražený míč se dostal k úplně volnému J.Hoftovi, bohužel balon před prázdnou bránou netrefil a tak se do kabin odcházelo s bezbrankovou remízou.

Druhý poločas probíhal úplně stejně jako první. Obě strany měli několik šancí otevřít zápasové skóre, ale oba gólmani si stále drželi čisté konto. V 51.minutě zahrál soupeř „malou domů“, ale brankáři míč na nerovném terénu nešťastně poskočil a při snaze odkopnout dlouhý míč skončil v bráně 0:1. Laciný gól naše hráče ještě víc povzbudil a v 53.min byl v pokutovém území zastaven nedovoleně David Zoubek, kterou Klíma s přehledem proměnil 2:0. O 10 minut později se dostal do šance Luděk Rublič, ale hostujícího gólmana nepřekonal. Po dlouhé době jsme si zaslouženě vybojovali tři body.

 

Sestava: Heřmánek J. – Klíma P., Kopta F., Malý R., Zadražil A. – Rublič L., Zoubek D., Procházka A., Urban J. – Mlčák Z., Hofta J.

Střídání: Smužanica V., Richtr T., Zikán M., Šíma C., Šach M.

 

Góly:  53´ Klíma (P)

Asistence: ---

ŽK: ---

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem