SŽ: Hořovicko - Kunice

FK Hořovicko - FK Kunice 1:3 (1:1)

Mistrovské utkání s FK Hořovicko jsme odehráli na hřišti FC Bzová. I přestože panovalo velice teplé a slunečné počasí, tak se hrál fyzicky náročný fotbal založený na dobrém pohybu a bojovnosti obou týmů. Úvod zápasu se vyšel lépe domácím, kteří si vytvořili dvě gólové šance z nichž jednu hned ve 2.minutě proměnili 1:0. Hra se přelévala ze strany na stranu.

Viděli jsme dost gólových šancí na obou stranách a brankáři se rozhodně nenudili, ale střelecké štěstí jako by se hráčům vyhýbalo. Střeleckou smůlu prolomil až v 31.minutě Aleš Procházka, kdy svojí dalekonosnou střelou vyrovnal na 1:1. V poslední minutě zápasu jsme opět měli šanci ujmout se vedení, ale střela Procházky ze standardní situace mířila pouze do břevna. Poločas tak skončil remízou 1:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji. V 42.minutě poslal Procházka chytrou přihrávkou do šance Davida Zoubka, jeho střela mířila přímo do brankáře, od kterého se míč odrazil k volnému Mlčákovi, ale ani on nedokázal tuto šanci proměnit a balon skončil v rukách domácího brankáře. O deset minut později měl dvě gólové šance i domácí tým, ale ani jemu se nepodařilo překonat Heřmánka v naší bráně. U další pěkné akce byl opět Procházka, který vyvezl míč do vápna, na jeho centr si naběhl Luděk Rublič, ale střela se bohužel zastavila o břevno a následnou dorážku promeškal i Zdeněk Mlčák. Kruté chvíle pro domácí přišly až v samotném závěru. V68.min zahrával VPK David Zoubek, ale nepovedený centr mířil přímo na brankáře, kterému ovšem lehký míč propadl a skončil k naší radosti v síti 1:2. Evidentně zklamaní domácí hned v zápětí chybovali ještě jednou a minutu před koncem chytře nahrával Tonda Zadražil na Tomáše Richtera a ten z blízka překonal domácího brankáře a upravil na konečných 1:3.

 

Sestava: Heřmánek J. – Zadražil A., Kopta F., Malý R., Klíma P. – Urban J., Mlčák Z.,             Procházka A., Zoubek D. – Smužanica V., Richtr T.

Střídání: Šach M., Kočí J., Rublič L.

 

Góly: Procházka A., Zoubek D., Richtr T.,

Asistence: Zadražil A.

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem