KP SŽ 27.kolo: Kunice - Benešov

FK Kunice – SK Benešov 1:3 (0:2)

Starší žáci přivítali v sobotu v domácím prostředí tým SK Benešov, který v letošní sezóně patří k absolutní špičce krajského přeboru a to jak v kategorii starších, tak zejména v kategorii mladších žáků.  

Ovšem naši hráči vstoupili do utkání velmi sympaticky a byli jsme to především my, kdo ohrožoval branku soupeře.

Ve 3.min se dostal do gólové šance Luděk Rublič, ale brankář Benešova reflexivním zákrokem vytěsnil míč na roh. První nebezpečná akce hostů přišla až ve 12.min, kterou jsme sice zvládli, ale ve snaze zabránit gólu se nepříjemně srazili náš Tonda Zadražil s brankářem Heřmánkem a hra musela být na pár minut přerušena. Bohužel krátce poté, co rozhodčí nechala ve hře pokračovat, chyboval právě Heřmánek, který ve snaze odkopnout dlouhý míč trefil dobíhajícího útočníka a odražený míč skončil v naší síti 0:1. Zbývající část prvního poločasu již vyzněla lépe pro hosty, kteří byli aktivnější a vytvořili si mírnou herní převahu. Své vedení ale výrazně nenavýšili, neboť benešovští útočníci si mnohdy nedokázali pohlídat ofsajdové postavení a hra se tak velmi často přerušovala právě pro postavení mimo hru. Jinak tomu ale bylo ve 30.min, kdy se za záda naší obrany dostal hráč z druhé vlny a pět minut před koncem zvýšil na 0:2.

Do druhého poločasu jsme udělali změnu v rozestavení hráčů s cílem zvýšit aktivitu křídelních hráčů. Tento záměr splnil na jedničku především Petr Klíma, který svým výkonem přispěl ke zlepšené hře našeho týmu.  Ve 41.min jsme sice ještě jednou inkasovali a soupeř zvýšil už na 0:3, ale s postupem času jsme převzali aktivitu a hosty jsme v určitých fázích zápasu dokonce přehrávali. Škoda jen, že jsme dokázali proměnit pouze jednu z celé řady vyložených brankových příležitostí a tak v 68.min upravil Klíma po chytré finální nahrávce Kuby Kočího na konečných 1:3.

 

Sestava: Heřmánek J. (15‘ Šach M.) – Kočí J., Kopta F., Malý R., Zadražil A. – Rublič L., Mlčák Z., Klíma P., Zoubek D. – Hofta J., Richtr T.

 

Góly: 68‘ Klíma P.

Asistence: Kočí J.

ŽK: 29‘ Kopta F.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem