KP SŽ 28.kolo: Kutná Hora - Kunice

Sparta Kutná Hora – Kunice  0:10 (0:5)

Žáky tuto sobotu hostil tým Sparta Kutná Hora, která je na posledním místě v tabulce a tak přivézt domů tři body byla pro starší žáky tak trochu povinnost. V závěru sezóny již dochází k některým hráčským posunům a tak mužstvo, i díky radikálnímu zásahu vedení fotbalové mládeže, rozhodně nenastoupilo v nejsilnější možné sestavě.

 

Roli favorita jsme ale potvrdili hned ve 2.minutě, kdy Smužanicův centr hlavou uklidil do brány T.Richtr 0:1. Že bychom neměli domácí tým podceňovat nám ukázal o dvě minuty později. Soupeř vystřelil z hranice velkého vápna a jeho střela se zastavila o břevno naší branky a odrazila se těsně před brankovou čáru. Naštěstí pro nás se nedostali domácí hráči k dorážce. To našim střelcům se dařilo daleko lépe a v 9.minutě přidal Richtr druhý gól po chytré přihrávce od J.Hofty 0:2. V 26.minutě ztratil míč F.Kopta a domácího útočníka nezastavil ani R.Malý a tak sólo domácího útočníka musel zastavit až náš brankář. Na druhé straně byl při střelecké chuti T.Richtr a v 28.minutě zkompletoval svůj hattrick 0:3. O minutu později rozehrál rohový kop A.Procházka a J.Hofta se nemýlil 0:4.  V 33.minutě otevřel svůj gólový účet i V.Smužanica a po přihrávce od F.Kopty rozvlnil síť v domácí bráně popáté. Do kabin se tak odcházelo za stavu 0:5.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako první, i když už naši hráči nepředváděli tak líbivou fotbalovou hru. Bylo k vidění dost sólových akcí, které se nepodařilo dovést k zakončení. V 38.minutě J.Kočí prostrčil míč mezi obránci na rozběhnutého V.Smužanicu  a šestý gól byl na světě. O deset minut později se pro sólovou akci rozhodl Smužanica a i on si v tomto zápase připsal hattrick 0:7. V 52.minutě prokličkoval přes celé hřiště A.Procházka a nekompromisní střelou nedal domácímu brankáři šanci 0:8. O minutu později vymyslel Procházka hezkou přihrávku pro J. Kočího a ten přidal devátý gól a v 60.minutě poslal L.Rublič do gólové šance A.Procházku, který upravil zápasové skóre na konečných 0:10.

 

Sestava: Heřmánek J. – Kopta F., Malý R., Urban J., Zadražil T. – Rublič L., Procházka A.,  Kočí J., Smužanica V. – Richtr T., Hofta J.

 

Góly: 2´, 9´,28´Richtr,  33´,39´,48´Smužanica,  29´Hofta,  52´, 61´Procházka, 53´Kočí

Asistence: Smužanica, Hofta, Kočí, Kopta, Rublič, 2x Procházka

ŽK:  70´ Kočí

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem