KP SŽ 3.kolo: Kunice - Sedlčany

Kunice – Sedlčany  2:0 (1:0)

Starší žáci přivítali k letošnímu prvnímu mistrovskému utkání na domácím hřišti tým Sedlčan. K vidění byl zajímavý fotbal, hra se přelévala ze strany na stranu, o gólové šance nebyla nouze, ale obě brány jakoby byly zakleté. Až ve 33.minutě se nám podařilo překonat hostujícího brankaře. Filip Zoubek rozehrál volný přímý kop a jeho centr na zadní tyči usměrnil do brány Kuba Greš. Do kabin jsme tak odcházeli s výsledkem 1:0.

 

Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu jako první, ale opět se ani jednomu týmu nedařilo prolomit střelecké štěstí.  Největší šanci měl  soupeř v 51.minutě, kdy Filip Kopta zastavil sedlčanského útočníka těsně před vápnem za cenu faulu.   Střela z nařízeného volného přímého kopu se naštěstí odrazila od břevna naší brány. Na gól jsme si museli počkat až na závěr utkání. V poslední minutě byl nařízen volný přímý kop a na Zoubkův centr si naběhl Honza Urban a hlavou pojistil naše vítězství na 2:0.  

 

Sestava: Paule J. – Greš J., Kopta F., Kočí J. – Strnad F. (25´ Bučková B.), Hosnedl J. – Garček J., Zoubek F., Urban J. – Hofta J. (61´ Štěpánek L.) , Richtr T. (53´ Schiffler M.)

Nehrál: Šíma C., Rublič A., (Schejbal O. nebyl nominován)

 

Góly: 33´ Greš J.,  70´ Urban J.

Asistence:  2x  Zoubek F.

ŽK: 51´ Kopta F.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem