KP SŽ 4.kolo: Kunice - Říčany

Kunice - FK Říčany 2:2 (2:2)

I druhý mistrovský zápas jsme odehráli na domácím hřišti, tentokrát jsme se utkali s týmem Říčan. Starší žáci chtěli navázat na vítězné utkání v minulém kole a předvést se v tomto domácím derby v co nejlepším světle.

Úvod zápasu nám vyšel na jedničku.

Rohový kop, který jsme zahrávali v 1.minutě, se nám ještě nepodařilo proměnit, ale hned další akce už byla gólová. J.Garček vyvezl míč po lajně a na jeho centrovaný míč si naběhl J.Hofta a otevřel tak výsledkové skóre 1:0. O minutu později měl šanci z volného přímého kopu J.Greš , ale jeho střela mířila nad soupeřovu bránu. Že nás čeká vyrovnaný soupeř se ukázalo v 7.minutě. Střelu říčanského útočníka se nepodařilo našemu gólmanovi vyrazit a míč se dostal za jeho záda. Bylo vyrovnáno 1:1. V 17.minutě jsme se opět ujali vedení, když Grešův centr usměrnil podruhé do brány J.Hofta 2:1. Říčany se nechtěli dát tak snadno a tlačili se neustále do šancí. V brance nás několika hezkými zákroky podržel J.Paule, ale na střelu v 34.minutě už nestačil. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu 2:2.

Druhý poločas pokračoval v duchu  prvního poločasu. Hra se přelévala ze strany na stranu a šance byly k vidění na obou stranách. Nejblíže vítězného gólu byl v 64.minutě soupeř. Říčany rozehráli rohový kop a odražený balon se dostal k volnému hráči, ale brankář Paule reflexivním zákrokem vyrazil míč do břevna.. Gól v druhé půli už nepadl a myslím, že zaslouženě si obě mužstva rozdělili po jednom bodu.

 

Sestava: Paule J. – Greš J., Kopta F., Kočí J. – Hosnedl J., Schejbal O.(48´ Rublič A., 68´Štěpánek L.) – Garček J.(15´ Schiffler M, 35´Strnad),  Zoubek F.,  Urban J. –  Hofta J., Richtr T.

 

Góly: 3´, 17´ J.Hofta

Asistence:  J.Garček, J.Greš

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem