KP SŽ 1.kolo: Kunice - Velim

Kunice – Velim 1:1 (1:0)

Středeční mistrovský zápas starších žáků s Velimí byl přehlídkou neproměněných gólových šancí. První poločas byl plně v naší režii, hrálo se především na polovině soupeře, ale naši střelci ne a ne překonat hostujícího brankáře. Velimská brána jako by byla začarovaná. Prolomit střeleckou smůlu se podařilo až J.Garčekovi v 17.minutě.

Jakub Kočí nakopl dlouhý balon křížem na Garčeka, ten obešel sbíhající se obránce a nekompromisní střelou k zadní tyči otevřel výsledkové skóre 1:0. Do konce poločasu jsme měli ještě několik nadějných šancí, ale velimský brankář už míč za svá záda nepustil. Hosté měli během prvního poločasu pouze jednu velkou šanci v 15.minutě. Kunice zahrávali rohový kop, hostům se podařilo odkopnout míč a založit rychlý protiútok. Hostující útočník se naštěstí zalekl vyběhnutého gólmana a prázdnou bránu netrefil.

I druhý poločas byl ve znamení naší převahy, ale opět jsme nedokázali trefit bránu. Za to jsme byli potrestáni v 48.minutě, když hosté překvapili J.Pauleho střelou z dálky. Na krásný padáček náš gólman nedosáhl a bylo vyrovnáno 1:1. Vstřeleným gólem hosté ožili a začali víc ohrožovat naši bránu. Ani my jsme se nechtěli vzdát zaslouženého vítězství, ale střelecká smůla nás až do konce zápasu neopustila a tak si Velim odvezla cenný bod za remízu 1:1.

 

Sestava: Paule J. – Greš J., Kopta F., Kočí J. – Garček J., Hosnedl J., Zoubek F. (70´Štěpánek L.), Bučková B. (59´Schejbal O.), Urban J. – Schiffler M.(69´Rublič A.), Hofta J.

Nehrál: Šíma C.

 

Góly: 17´Garček J.

Asistence: Kočí J.

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem