KP SŽ 5.kolo: Hořovicko - Kunice

Hořovicko - Kunice 0:5 (0:2)

Starší žáci Kunic vycestovali na svůj první venkovní zápas na hřiště do Bzové, kde se utkali s týmem FK Hořovicko. Zápas jim vyšel na jedničku, od prvních minut měli na hřišti herní převahu a vytvářeli si gólové příležitosti.

 

První střely Garčeka a Zoubka se ještě mezi tyče nevešly, ale ve 12.minutě našel centr Báry Bučkové kopačku Jakuba Hofty a ten se tentokrát nemýlil 0:1. V 19.minutě připravil gólovou šanci Honza Garček pro Báru Bučkovou a žáci vedli 0:2. Slibná byla i situace v 32.minutě Jakub Kočí se rozhodl pro samostatné sólo, jeho střelu brankář vytěsnil na roh, centrovaný míč z rohového kopu skončil na brankové čáře, kde se naši útočníci snažili dotlačit míč do brány, ale domácí obraně se podařilo míč odkopnout. O minutu později připravil další tutovku H.Garček tentokrát pro J.Hoftu. Hofta bohužel prázdnou bránu netrefil a my jsme si museli na další gól počkat až do druhého poločasu.

Hned v úvodní minutě druhého poločasu se krásně trefil střídající Marek Schiffler 0:3. Naši hráči byli při chuti a naše další šance byla zastavena za cenu faulu v soupeřově pokutovém území. K nařízenému pokutovému kopu se postavil náš gólman Jan Paule a s přehledem proměnil na 0:4. Podruhé se J.Paule zaskvěl v 53.minutě, kdy střelu z volného přímého kopu, která mířila těsně pod břevno naší brány, vytěsnil skvělým zákrokem na roh. O minutu později prostřelil domácího brankáře Filip Zoubek a upravil výsledek na konečných 0:5. Posledních 10 minut jsme trochu polevili a měli jsme co dělat, abychom udrželi čisté konto. Ale jinak jsme si zaslouženě odvezli domů tři body.

 

Sestava: Paule J.(60´ Šíma C.) – Kočí J., Kopta F., Greš J. – Urban J. (35´ Richtr T.), Hosnedl J., Zoubek F., Štěpánek L. (44´ Strnad F.), Garček J. – Bučková B. (45´ Rublič A.), Hofta J. (35´ Schiffler M.)

 

Góly: 12´Hofta J.,  19´ Bučková B., 36´ Schiffler M., 47´ Paule J. (P), 54´Zoubek F.

Asistence: Bučková B., Garček J., Zoubek F.

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem