KP SŽ 6.kolo: Kunice - Mělník

Kunice - Pšovka Mělník 4:2 (2:1)

Starší žáci vstoupili do letošního soutěžního ročníku velmi dobře a ani po pátém zápase nepoznali hořkost porážky. V 6.kole hostili v domácím prostředí soupeře z Mělníka a hned ve 3‘ se ujali vedení, když centrovaný míč od Honzy Garčeka dopravil do sítě Hofta 1:0. Ve 24‘ se opět po levé straně prosadil aktivně hrající Garček a poslal před bránu nízký střílený centr.

Ten si těsně před Honzou Urbanem srazil do vlastní brány dobíhající obránce a tak jsme se mohli radovat z druhého gólu 2:0. Bohužel těsně před odchodem do kabin jsme byli nedůslední ve středu hřiště, soupeř se snadno dostal za naši obranu a pozdě vybíhající Paule už jen mohl sledovat, jak míč putuje do naší brány 2:1.

V úvodu druhého poločasu jsme si koledovali. Nejprve zbytečný faul v blízkosti našeho vápna, ale soupeř naštěstí nasměroval střelu z VPK pouze do tyče Pauleho brány. Ještě větší šanci měli hosté ve 41.min. Filip Zoubek chybnou rozehrávkou poslal soupeře do brejku, který ale mohl ještě v pohodě uhasit Kopta, ale následovala druhá individuální chyba, nicméně hostující útočník ve vyložené šanci netrefil bránu.  V 59‘ přidal uklidňující gól opět Honza Garček, jehož střílený centr skončil s přispěním hostujících hráčů v síti 3:1. Do konce utkání chyběli pouhé dvě minuty, přesto se skóre ještě dvakrát změnilo. V 68‘ zahrával soupeř VPK, Paule střelu jen vyrazil, ale k dorážce se jako první dostal mělnický hráč a snížil na 3:2. Tečku za dalším úspěšným zápasem udělal Kuba Greš, když po rozehrané standardní situaci z velkého úhlu prostřelil hostujícího brankáře a upravil na konečných 4:2.

 

Sestava: Paule J. - Greš J., Kopta F., Kočí J. - Hosnedl J., Schejbal O. (35‘ Schiffler M.) - Garček J., Zoubek F., Urban J. (64‘ Rublič A.) - Richtr T. (52‘ Strnad F.), Hofta J.

Na střídání: Šíma C. (nehrál)

 

Góly: Hofta, Garček J. Greš J., vlastní

Asistence: Garček J., Zoubek F.

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem