KP SŽ 2.kolo: Příbram - Kunice

Spartak Příbram – Kunice 3:3 (1:2)

Ve středu jsme se žáky zavítali na hřiště Spartaku Příbram. Začátek zápasu vypadal slibně. Hned v úvodní minutě se dostal k míči Honza Garček a otevřel výsledkové skóre 0:1. Domácí hráči se rozhodně nedali zastrašit naším rychlým gólem a nebezpečně ohrožovali naši bránu dalekonosnými střelami.

Domácí kanonýři neměli zpočátku štěstí a jejich balony se naší bráně vyhýbaly, štěstí se na ně usmálo v 8.minutě. Naši hráči na chvíli přestali hrát a pak jen sledovali jak míč padá za záda Honzy Pauleho 1:1. V 21.minutě jsme byli blízko ujmout se zase vedení, Honza Garček šel znovu sám na bránu, místo střely volil přihrávku na lépe postaveného Jakuba Hoftu, ten sice zavěsil míč do soupeřovy brány, ale gól nebyl pro ofsajdové postavení uznán. Gólu jsme se dočkali až ke konci prvního poločasu. V 32.minutě Honza Urban odcentroval míč, domácí brankář vyběhl za balonem, u míče však byl dřív Honza Garček, který po souboji s brankařem vrátil míč zpátky před prázdnou bránu. Rozvlnit síť v příbramské bráně byla tak trochu pro Tomáše Richtra povinnost 1:2. Těsně před poločasovým hvizdem měl opět šanci aktivně hrající Garček, ale domácí gólman svůj tým tentokrát podržel.

I druhý poločas začal lépe pro nás. V 41.minutě se na půli zmocnil míče Jakub Hofta a ten své sólo zakončil krásným gólem 1:3. Po zbytek zápasu nám Příbram ukázala, jak umí využít svoji velkou domácí podporu a zápas zcela otočila. Po několika neproměněných gólových šancích se jí podařilo v 64.minutě snížit na 2:3 a a tři minuty později i vyrovnat na 3:3. S velkým štěstím jsme si odvezli jeden bod za remízu.

 

Sestava: Paule J. – Greš J., Kopta F., Kočí J. – Hosnedl J. ( 61´Strnad F.), Bučková B.

( 42´Štěpánek L.) – Garček J., Zoubek F., Urban J. – Richtr T. (51´Schiffler M.), Hofta J.

 

Góly: Garček J. 41´, Richtr T. 32´, Hofta J. 41´

Asistence: Garček J.

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem