KP SŽ 8.kolo: Kunice - Kutná Hora

Kunice – Sparta Kutná Hora 4:1 (0:1)

V dalším mistrovskému utkání jsme v sobotu v Kunicích přivítali tým Sparta Kutná Hora. I když jsme měli tabulkově slabšího soupeře, k vidění byla vyrovnaná hra obou týmů. Velmi rychle jsme se ujali vedení, když Honza Garček vyvezl míč po lajně a na jeho centr si u zadní tyče naběhl Jan Urban 1:0. Na další gólové akce jsme si museli počkat až do druhého poločasu.

 

V úvodních minutách druhého poločasu zlikvidoval naši gólovou šanci hostující brankář a o pár minut později ohrozili z VPK naši bránu hosté. Gól přišel až ve 44.minutě po rohovém kopu Honzy Urbana se hlavou trefil Honza Garček a zvýšil naše vedení na 2:0. O čtyři minuty později úřadovali opět oba Honzové. Po Garčekově centru opět dorážel do brány Urban na 3:0. V 56.minutě nás hosté zaskočili střelou z dálky, míč před naším brankářem skočil a Honza Paule už na něj nedosáhl 3:1. Výsledkové skóre se uzavřelo v poslední minutě zápasu, když se Marek Schiffler dostal na půli k míči a své sólíčko zakončil střelou, kterou brankář pouze vyrazil před sebe, odražený míč do odkryté brány dostal dobíhající Tomáš Richtr, 4:1.  

 

Sestava: Paule J. – Greš J., Kopta F., Kočí J. – Hosnedl J. ,Strnad F.(24´Schejbal O.) - Garček J., Zoubek F.(68´Hupcej V.), Urban J. (62´Štěpánek L.)  –  Richtr T., Hofta J. (49´Schiffler M.)

 

Góly: Urban J. 2´a 48´, Garček  J. 44´, Richtr 70´

Asistence: 2 x Garček J., Urban J., Schiffler M.

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem