KP SŽ 9.kolo: Nymburk - Kunice

Polaban Nymburk - Kunice 1:2 (1:2)

Další mistrovský zápas jsme odehráli na hřišti Polabanu Nymburk. Aktivněji začali domácí, ale byli jsme to my, kdo otevřel výsledkové skóre. V 5.minutě poslal J.Hofta centrovaný míč na Tomáše Richtra, tomu se do cesty připletl nabíhající domácí obránce, který si nešťastně srazil míč do vlastní brány 0:1.

Druhý gól jsme přidali v 18.minutě. Po rozehraném rohovém kopu se míč odrazil k T.Richtrovi a jeho střela se od tyčky stočila do nymburské brány 0:2. V 24.minutě nám domácí ukázali, kde je jejich síla. Kapitán domácích se dostal k míči, prošel mezi našimi obránci a sám šel na bránu, skórovat pro něj nebyl žádný problém 1:2. V 29.minutě zahrozil Nymburk znovu, když J.Paule neudržel mokrý míč v rukách. Nebezpečnou situaci vyřešil až Filip Kopta odkopem do autu.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala. Viděli jsme několik šancí, největší gólovou akci jsme neproměnili hned v 36.minutě. Na Garčekův centr si na zadní tyči naběhl Jan Urban, bohužel nymburskou bránu minul. V 57.minutě se opět k míči dostal nebezpečný kapitán domácích a jeho rychlý brejk zastavil Filip Kopta pouze za cenu faulu. Ve druhém poločase už gól nepadl a my jsme si zaslouženě odvezli tři body.

 

Sestava: Paule J. – Kočí J., Kopta F., Greš J. – Urban J., Schejbal O., Zoubek F., Hosnedl O., Garček J. – Hofta J. (59´Bučková B.), Richtr T. (52´Schiffler M.)

Nehráli: Šíma C., Štěpánek L., Rublič A.

 

Góly:  18´Richtr T.

ŽK: 57´Kopta F.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem