KP SŽ 11.kolo: Brandýs-Boleslav - Kunice

FK Brandýs-Boleslav - Kunice 4:0 (0:0)

V sobotu jsme odehráli další mistrovské utkání, tentokrát jsme zavítali na hřiště Slavoje Stará Boleslav. Čekal nás vyrovnaný soupeř, ale přeci jen jsme doufali v nějaké body. V prvním poločase byl k vidění velmi vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. Největší šanci domácí neproměnili v 19.minutě, od nebezpečné střely z dálky nás naštěstí zachránilo břevno.

Ani naši hráči nedokázali dostat míč do soupeřovy brány. V 21.minutě si domácí brankář bez problémů poradil s dorážkou od Kuby Greše. V 28.minutě se dostal sám před bránu Marek Schiffler, domácí brankář mu ale míč vypíchl a následná dorážka od Tomáše Richtra mířila mimo bránu. Do kabin se šlo za nerozhodného výsledku 0:0.

Druhý poločas vyšel lépe domácímu mužstvu. V 42.minutě utekl po lajně naší obraně domácí útočník, jeho střela se od zadní tyče odrazila do naší brány 1:0. O čtyři minuty později nastala stejná situace a domácí bez problémů zvýšili na 2:0. Naši jedinou šanci připravil Greš pro T.Richtra, ale ani tuto šanci nedokázal Tomáš neproměnit. V 65.minutě přidali domácí po rohovém kopu třetí gól a o dvě minuty později upravili konečné skóre na 4:0.

 

Sestava: Paule J. – Kočí J., Kopta F., Greš J. – Urban J., Bučková B. (47´Schejbal O.), Hosnedl J., Zoubek F. (61´Strnad), Garček J. (25´Schiffler M., 53´Štěpánek L.) – Hofta J., Richtr T.

Nehrál: Šíma C.

 

Góly: --

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem