KP SŽ 11.kolo: Kunice - Lysá n.L.

Kunice – Lysá nad Labem 2:2 (0:2)

Ve 12.kole krajského přeboru nás čekal soupeř z Lysé nad Labem. Čekal nás těžký zápas se soupeřem, který naše hráče fyzicky převyšoval a ani těžký podmáčený terén na horním hřišti nesliboval kvalitní fotbal. 

Hosté byli od začátečního hvizdu aktivnější a hned v 2.minutě proměnili svůj volný přímý kop 0:1.

I my jsme měli v prvních deseti minutách možnost  zahrávat několik standardních situací, ale centry Zoubka směřovali jen na obránce hostí. Ohrozit soupeřovu bránu se podařilo až ve 14.minutě Garčekovi, ale jeho střelu vyrazil gólman na roh. O dvě minuty později zahrozili hosté nebezpečnou střelou mířící pod břevno naší brány, ale Honza Paule předvedl skvělý zákrok a míč skončil v jeho rukavicích. Ve stejné minutě vystřelil na soupeřovu bránu opět Honza Garček, ale mířil příliš vysoko.  V 26.minutě si po autovém vhazování vytvořili gólovou šanci hosté, naštěstí znovu v bráně čaroval Honza Paule a míč za svá záda nepustil, o pět minut později už ale gólu zabránit nemohl a hosté se radovali z poločasového výsledku 0:2.

V 38.minutě se konečně prolomila naše střelecká smůla a Jakub Hofta snížil na 1:2. V 62.minutě poslal krásný centr do malého vápna Marek Schiffler,  bohužel ho Honza Urban u zadní tyče minul. Vyrovnávacího gólu jsme se tak dočkali až o tři minuty později. Jakub Kočí poslal dlouhý míč před soupeřovu bránu, hostující brankář sice vyběhl pro míč, ale dobíhající Garček se Schifflerem ho i s míčem zazdili zpátky do brány 2:2.  

 

Sestava: Paule J. – Kočí J., Kopta F., Greš J. – Urban J., Štěpánek L.  (41´Schiffler M.), Zoubek F.,   Hosnedl J., Garček J. – Richtr T.  (55´ Strnad F.), Hofta J.

Nehráli:  Šíma C., Rublič A.

 

Góly:  38´Hofta J., 65´Garček

Asistence: Kočí J.

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem