KP SŽ 13.kolo: Čelákovice - Kunice

SK Union Čelákovice - Kunice 3:1 (1:0)

Další žákovský mistrovský zápas odehráli kuničtí na hřišti Unionu Čelákovice. Bohužel si naši starší žáci s sebou nepřivezli zrovna nejlepší formu a divák si dobrého fotbalu moc neužil.

V prvním poločase se hra přelévala ze strany na stranu, ale přeci jen se soupeř dostával častěji k zakončení.

Jediný gól prvního poločasu byl k vidění v 25.minutě, když domácí útočníci proběhli naší obranou a svoji akci dva na jednoho neomylně zakončili střelou do naší odkryté brány 1:0. Na kunické straně se dvakrát dostal k zakončení Marek Schiffler, ale jeho střely se nevešly mezi brankové tyče.

I v druhém poločase byl jasným favoritem domácí tým. Ve 40.minutě vystřelil čelákovický hráč za hranicí pokutového území. Zaskočil našeho gólmana, který nestačil vůbec zareagovat a míč skončil za jeho zády 2:0. V 47.minutě vzal odpovědnost na sebe Tomáš Richtr, který po narážečce s Honzou Garčekem snižuje na 2:1. Poslední slovo měl nakonec soupeř, který v 51.minutě upravuje skóre na konečných 3:1.

 

Sestava: Paule J. – Kočí J., Kopta F., Greš J. – Urban J., Štěpánek L. ( 50´Strnad F.),

Zoubek F., Hosnedl J. ( 61´Hupcej V.), Garček J. - Hofta J., Schiffler M. ( 43´Richtr T.)

Nehrál: Šíma C.

 

Góly: 47´ Richtr T.

Asistence: Garček J.

ŽK: Garček J.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem