KP SŽ 14.kolo: Kunice - Velký Borek

Kunice - Velký Borek 4:1 (1:0)

V sobotu přivítali starší žáci na domácím hřišti tým SK Slavia Velký Borek. Papírově slabší soupeř nás ale zpočátku překvapil a už v 6.minutě si vytvořil gólovou šanci, kterou naštěstí neproměnil. Hra se otočila a my jsme měli několik šancí v podobě standardních situací, ale brána Velkého Borku byla pro naše střelce začarovaná.

Ani sólo Honzy Urbana ve 20.minutě neskončilo gólem, ten přišel až ve 28.minutě. Filip Zoubek byl v pokutovém území faulován a Honza Garček nařízenou penaltu s přehledem proměnil 1:0.

I úvodní minuty druhého poločasu patřili soupeři, kterému se ve 36.minutě podařilo střelou z velkého vápna vyrovnat na 1:1. Zbytek zápasu už ale patřil našim hráčům. V 50.minutě poslal Jakub Kočí do šance Tomáše Richtra a ten nám opět vrátil vedení 2:1. V 55.minutě rozvlnil síť v soupeřově bráně Honza Garček 3:1. O tři minuty později se znovu řítil do šance Honza Garček a hostující obránce ho zastavil pouze za cenu faulu. K pokutovému kopu se tentokrát postavil Filip Zoubek, jeho střela bohužel mířila přímo do brankáře, vyražený balon ještě dorážel Honza Urban, ale ani jeho střela nenašla cestu do velkoborské brány. V 64.minutě se nebál z dálky vystřelit Jakub Kočí a upravil tak výsledek na konečných 4:1.

 

Sestava: Paule J. (67´Šíma C.) – Kočí J., Kopta F., Greš J. – Urban J., Bučková B. (51´Štěpánek L.), Zoubek F., Hosnedl J.(10´Strnad F.), Garček J. – Hofta J., Schiffler M.

(43´Richtr Tomáš)

 

Góly: 28´a 55´Garček J.,  50´Richtr T., 64´Kočí J.

Asistence: Kočí J.

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem