KP SŽ 15.kolo: Kosmonosy - Kunice

SŽ Kosmonosy – Kunice 2:2 (1:1)

V sobotu starší žáci odehráli své poslední podzimní mistrovské utkání na hřišti v Kosmonosech. V prvním poločase byl k vidění velmi vyrovnaný zápas, v prvních minutách měl v bráně plno práce Cyril Šíma, ale byli jsme to my, kdo se radoval v 11.minutě z prvního gólu.

Filip Kopta rozehrál volný přímý kop, jeho centr se snažil dotlačit do brány Honza Garček, odražený balon se ale dostal ke Kubovi Hoftovi a ten nezaváhal 0:1. Ve 27.minutě se nepodařilo našim hráčům včas odkopnout balon z velkého vápna a domácí střelec si s kunickým brankářem lehce poradil, bylo vyrovnáno 1:1.

Druhý poločas začal lépe pro domácí tým, který se po rohovém kopu v 41.minutě ujal vedení 2:1. Hra se postupně vyrovnala. V 52.minutě jsme opět zahrávali volný přímý kop, tentokrát se k míči postavil Filip Zoubek, v závaru ve vápně se nejlíp zorientoval Filip Kopta, který uklidil míč do soupeřovy brány 2:2. Další gól už nepadl a tak zápas skončil spravedlivě remízou.

 

Sestava: Šíma C. – Bučková B., Kopta F., Schejbal O., Greš J. – Hofta J., Zoubek F., Hosnedl J. (42´Urban J.), Garček J. – Schiffler M. (35´Strnad F.), Richtr T. (63´Štěpánek L.)

Nehrál: Paule J.

 

Góly: 11´Hofta J., 52´Kopta F.

Asistence: Kopta F., Garček J., Zoubek F.

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem