KP SŽ 17.kolo: Kunice - Sp.Příbram

FK Kunice - Spartak Příbram 3:4 (1:2)

Tuto sobotu jsme odehráli první mistrovské utkání jarní části (zápasy 16.kola byly pro nepříznivé podmínky přeloženy na 1.5.). Hřiště v Kunicích nebylo způsobilé k odehrání zápasu a tak jsme mužstvo Spartaku Příbram přivítali na našem tréninkovém hřišti v Hrusicích.

Od prvních minut byl k vidění rychlý a důrazný boj na obou stranách hřiště.

Z prvního gólu jsme se radovali v 15.minutě, když Honza Garček připravil tutovku pro Tomáše Richtra 1:0. Odpověď hostů na sebe nenechala dlouho čekat, v 19.minutě se hostujícímu týmu podařilo vyrovnat 1:1. V 25.minutě se znovu dostali hosté ke střele, kterou Honza Paule vyrazil, ale na následnou dorážku už nedosáhl. Do kabin se tak odcházelo s poločasovým skóre 1:2.

Druhý poločas začal opět lépe pro nás, hned v úvodní minutě poslal Filip Kopta dlouhý míč na Honzu Garčeka a ten se nemýlil – bylo vyrovnáno 2:2. Druhý poločas byl ovlivněn i dýchacími potížemi našich dvou hráčů – jeden z nich musel i na 25 minut opustit hrací plochu a protože  na naší střídačce bylo prázdno hrálo se v deseti. Toho využil soupeř a v 47.minutě přidal třetí gól a o tři minuty později zvýšil svůj náskok na 2:4. Naši hráči však ukázali, že jsou velcí bojovníci. V 57.minutě dorážel Jakub Hofta Garčekův centr a snížil tak na rozdíl jednoho gólu 3:4. Konec zápasu nám nabídl několik šancí ze standardních situací, ale vynikající brankář hostů svůj tým podržel a tak si Spartak nakonec odvážel všechny tři body.

 

Sestava FK Kunice:  J.Paule – B.Bučková, F.Kopta, A.Rublič. – J.Kočí, L.Štěpánek – J.Hofta, F.Zoubek, J.Garček – T.Richtr, M.Schiffler

 

Góly: Richtr T., Garček J., Hofta J.

Asistence: 2 x Garček J., Kopta F.

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem