KP SŽ 18:kolo: Sedlčany - Kunice

Sedlčany – Kunice  1:0 (0:0)

Další jarní mistrovský zápas nás čekal v neděli v Sedlčanech. Tabulkově nás sice čekal lehčí soupeř, ale do Sedlčan jsme přijeli v oslabení. Několik hráčů ze základní sestavy je stále na marodce a tak byl tým doplněn mladšími žáky. 

Sedlčany odehráli velmi dobré utkání a už od prvních minut se tlačili do šancí, které, naštěstí pro nás, nedokázali proměnit. Největší šanci zahodili domácí v 29.minutě, kdy jejich střelu Honza Paule jen vyrazil a následnou dorážku do odkryté brány pohotově zlikvidoval Jirka Škoda. My jsme ohrozili soupeřovu bránu pouze jedinou střelou,  se kterou si domácí brankář dokázal hravě poradit. Do kabin se tak odcházelo s poločasovým výsledkem 0:0.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako ten první, hrálo se především na naší polovině hřiště a soupeř zahazoval jednu gólovou šanci za druhou. Prolomit střeleckou smůlu se sedlčanským podařilo až v 50.minutě, kdy našemu gólmanovi nešťastně propadla mezi rukama dalekonosná střela. Sedlčany tak oprávněně vyhráli 1:0.

 

Sestava:  Paule J. – Rublič A., Kopta F., Schejbal O. – Štěpánek L., Lutovský O. (15´Škoda J., 35´ Makovec J.) – Garček J., Zoubek F., Schiffler M. – Hofta J., Richtr T.

 

Góly: --

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem