KP SŽ 19.kolo: FK Říčany - Kunice

FK Říčany – Kunice 1:1 (1:0)

Výkony starších žáků v jarní částí zatím zůstávají za očekáváním a ani zápas v Říčanech nepřinesl žádné výrazné zlepšení. Domácí byli po většinu utkání lepším týmem a daleko častěji se dostávali k zakončení. První větší šanci si vypracovaly Říčany v 17.min, ale brankář Paule si se střelou poradil. Ve 30.min jsme naopak poprvé ohrozili branku soupeře i my a hned to byla největší šance utkání, ale Kopta z bezprostřední blízkosti hlavou netrefil bránu.

V samotném závěru prvního poločasu jsme ztratili míč na soupeřově polovině, domácí přešli do rychlého protiútoku a bylo z toho vedení 1:0.

Hned v úvodu druhého poločasu mohlo být srovnáno. Po levé straně utekl Garček a přesným centrem našel před bránou zcela volného Hoftu, ale ten bohužel netrefil balon ideálně a branku soupeře nijak vážně neohrozil. Naopak skvělé zákroky předvedl náš brankář ve 43. a 44.min, když se domácí dostali opakovaně do nebezpečného zakončení. Ve 48.min se ke střele z hranice velkého vápna dostal Filip Zoubek a vyrovnal na 1:1. Byla to snad jediná střela, která mířila mezi tři tyče říčanské branky v celém utkání. V závěru zápasu měli domácí několik gólových příležitostí, kdy mohli strhnout vedení na svou stranu, ale brankář Paule už míč za svá záda nepustil.  

 

Sestava:  Paule J. – Schiffler M. (46‘ Rublič A.), Kopta F., Kočí J. – Hosnedl J., Schejbal O. – Garček J., Zoubek F., Štěpánek L. – Richtr  T., Hofta J.

Nehrál: Urban J.

 

Góly: 48‘ Zoubek F.

Asistence: --

ŽK:  --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem