KP SŽ 20.kolo: Kunice - Hořovicko

Kunice – Hořovicko 2:1 (1:1)

Tentokrát kuničtí žáci opustili „své“ hřiště v Hrusicích a v prvním zápase na domácí půdě kunické H+H arény hostili celek FK Hořovicko. Domácí tým předvedl proti o něco robustnějším žákům z Hořovic sice dobrý výkon, ale ne tak jistý jako na podzim. Velmi často se hráčům nedařilo dotahovat do konce, vytvářeli si méně šancí než obvykle.

Jejich tažení na soupeřovu svatyni byla úspěšná jen ve dvou případech, s většinou dalších střel si poradil gólman hostů nebo míč jen lehce pošimral bránu zvenku. Bohužel se jim nepodařilo proměnit ani dvě penalty. V samém závěru pak museli zvládnout  i velký tlak soupeře, který se poměrně razantně pokusil vyrovnat skóre. Kluci z Kunic si ovšem vítězství nenechali vzít. Zisk 3 bodů pro naše barvy je ale po předvedeném vystoupení obou týmů zcela oprávněný. Za skvělý výkon v tomto zápase si zcela jistě zaslouží velkou pochvalu Jakub Hofta. Po sérii ne příliš úspěšných tažení na bránu v poslední době opět dokázal, že jeho místo na postu útočníka je to správné. V žákovských kuloárech se pak začalo mluvit o zmrtvýchvstání Standy Vlčka a Jakub se se svými dvěma dobře umístěnými góly stal hvězdou zápasu.

 

Sestava: Paule – Urban J., Kopta, Schiffler (53’Rublič A.) – Garček, Strnad, Štěpánek, Zoubek, Hosnedl J. – Hofta, Richtr

Náhradníci:  Šíma C., Urban P.

 

Góly: Hofta 2x

Rozhodčí: Chrudimský Jan

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem