KP SŽ 21.kolo: Mělník - Kunice

Pšovka Mělník – Kunice 4:0 (0:0)

Na zápas do Mělníka odjížděli starší žáci s nadějí na zisk 3 bodů a s vědomím, že se soupeřem na nižší příčce v tabulce se vždy hraje obtížněji. První poločas se sice odehrával v režii našich žáků, bohužel bez úspěšného zakončení. Kluci velmi dobře zvládali i faulování a agresivitu domácích borců. Hned začátek druhého poločasu ovšem přinesl kunickým první inkasovaný gol.

Okamžitě po rozehrávce se podařilo domácím proniknout přes naše hráče a vystřelit na bránu. Zákrok našeho gólmana nebyl tak jistý a míč si do brány srazil téměř sám. Během několika minut soupeř úspěšně skóroval podruhé. Dobře mířenou střelu z rohu do vápna využili správně rozestavění mělničtí hráči a brankář Paule už neměl šanci situaci zachránit. Nálada mužstva byla pod bodem mrazu. Kluci přistoupili na hru soupeře a nechali si diktovat scénář zápasu. Role favorita byla opět napsána na tělo mělnickým, kteří velmi rychle potrestali hrubé chyby kunického gólmana. A to hned dvakrát. Výsledek 4:0 není vůbec uspokojivý, přesto byli trenéři s výkonem svých svěřenců relativně spokojeni, zejména v prvním poločase. Velkou kritiku, a nutno podotknout, že zaslouženou, si tentokrát vyslechl brankář.

 

Sestava: Paule – Urban J., Kopta, Schiffler (46‘ Rublič A.) – Garček, Strnad, Štěpánek, Zoubek, Hosnedl J. – Hofta,  Richtr

 

Góly: --

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem