KP SŽ 22.kolo: Kunice - Taran Rakovník

Kunice – Tatran Rakovník  2:1 (0:1)

V 22.kole krajského přeboru jsme doma přivítali tým z Rakovníka. Čekal nás vyrovnaný soupeř a my jsme si chtěli po debaklu z minulého týdne napravit reputaci. Byl to ale soupeř, který ve 12.minutě otevřel výsledkové skóre. Rakovnický útočník vzal odpovědnost na sebe a své sólo přes naše obránce zakončil přesnou střelou do Pauleho brány 0:1.

 

Na vyrovnání jsme si museli počkat až do druhého poločasu. V 53.minutě poslal Honza Urban měkoučký centr přesně na hlavu Jakuba Hofty a ten ukázal, že hraní na hlavním kunickém hřišti mu svědčí 1:1.  V 61.minutě zápasu jsme dostali další šanci v podobě volného přímého kopu, k míči se postavil Filip Zoubek, jeho centr dotlačil do rakovnické brány Filip Kopta a upravil tak konečný výsledek na 2:1.

 

Sestava:  Paule J. – Urban J., Kopta F., Schiffler M. – Bučková B. (35´Schejbal O.), Štěpánek L. (53´Rublič A.), Strnad F., Zoubek F., Hosnedl J. – Richtr T., Hofta J.

 

Góly: 53´Hofta J., 61´Kopta F.

Asistence: Urban J., Zoubek F.

ŽK: 69´ Kopta F.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem