KP SŽ 23.kolo: Kutná Hora - Kunice

Kutná Hora – Kunice 2:1 (2:0)

V sobotu jsme zavítali na hřiště Sparty Kutná Hora. Zde nás čekal velmi vyrovnaný soupeř. Hra se přelévala ze strany na stranu a ani jeden tým neměl štěstí na zakončení. Největší šanci na otevření skóre měl soupeř z rohového kopu ve 30.minutě zápasu, kdy domácí hráč trefil pouze břevno naší brány. Do šaten se tak šlo za bezgólového stavu.

 

Druhý poločas začal ve stejném duchu jako ten první, šance byly k vidění na obou stranách a opět měl blíže ke gólu soupeř. Ve 42.minutě utekl domácí útočník naší obraně, chytře si přehodil vybíhajícího gólmana, ale trefil pouze tyč naší brány. Nakonec jsme to byli my, kdo otevřel výsledkové skóre. V 46.minutě si na Garčekův centr naběhl Tomáš Richtr a po zemi poslal míč do soupeřovi brány. V 52.minutě se soupeř dočkal vyrovnání. Po samostatném sólu z půlky hřiště se domácí útočník tentokrát nemýlil a střelou z dálky překvapil našeho gólmana 1:1. V 66.minutě se situace opakovala a domácího hráče zastavil až  Strnad za cenu faulu v pokutovém území. Nařízenou penaltu domácí se štěstím proměnili na 2 :1. Do konce zápasu se nám už vyrovnat nepodařilo a tak jsme z Kutné Hory odjížděli bez bodu.    

 

Sestava: Paule J. – Strnad F., Kopta F., Schiffler M. – Urban J. (52´Schejbal O.), Bučková B. (44´Štěpánek L.), Zoubek F., Hosnedl J., Garček J. – Hofta J., Richtr T.

 

Góly: 46´ Richtr T.

Asistence: Garček J.

ŽK:  55´ Garček J., 66´ Strnad F.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem