KP SŽ 16.kolo: Velim - Kunice

Velim – Kunice  1:1 (1:0)

Odložený zápas 16.kola jsme odehráli první májový den v krásném areálu FC Velim. Do zápasu nastoupili lépe domácí, kteří si v prvních minutách dokázali vytvořit několik šancí ze standardních situací. Osudná se nám stala až 25.minuta, kdy se nám nepodařilo včas odkopnout míč z pokutového území a balon skončil na kopačce volného velimského hráče, který bez problémů překonal našeho gólmana 1:0.

Posledních pět minut prvního poločasu jsme měli několik šancí skóre vyrovnat, ale střela Kuby Hosnedla mířila mimo velimskou bránu. Honzu Urbana vychytal domácí gólman a poradil si i  s dalekonosnou střelou Jakuba Kočího, která mířila pod břevno velimské brány.

I druhý poločas začal lépe pro domácí tým. V 38. minutě nedosáhl Honza Paule na balon, ten se naštěstí pro nás odrazil od břevna naší brány a dopadl těsně před brankovou čáru. O čtyři minuty později se potvrdilo pravidlo „Nedáš dostaneš“, když Urbanův centr dopadl přesně na kopačku Jakuba Hofty, ten se tentokrát nemýlil a bylo vyrovnáno  1:1. V 46.minutě jsme ještě měli jednu šanci z rohového kopu, ale vynikající velimský brankář svůj tým podržel. Zápas tak skončil spravedlivou remízou.

 

Sestava: Paule J. – Kočí J., Kopta F., Schiffler M. – Urban J. (58´ Strnad F.), Štěpánek L. (35´Bučková B.), Zoubek F., Hosnedl J., Garček J. – Hofta J., Richtr T.

 

Góly:  42´Hofta J.

Asistence: Urban J.

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem