KP SŽ 24.kolo: Kunice - P.Nymburk

Kunice – Polaban Nymburk  6:2 (3:2)

V sobotu přivítali žáci v Kunicích mužstvo Polabanu Nymburk. Našim hráčům bylo jasné, že pokud chtějí vyhrát, musí uhlídat hostujícího kapitána.  Kde je jeho síla, nám ukázal hned v první minutě utkání, kdy se po chybné přihrávce naší obrany zmocnil míče a bez problémů rozvlnil síť v naší bráně 0:1. Vyrovnání přišlo v 5.minutě zápasu, kdy byl v pokutovém území faulován Garček, nařízenou penaltu s přehledem proměnil Marek Schiffler – bylo vyrovnáno 1:1.

V 17.minutě posunul Honza Garček míč po lajně Tomáši Richtrovi, jeho centrovaná střela se zatočila do brány a my jsme se ujali vedení 2:1. V 31.minutě se nepodařilo uhlídat nymburského kapitána, který po rychlém brejku obešel vybíhajícího gólmana, jeho střelu do prázdné brány skluzem vypíchl dobíhající Filip Kopta. Míč se bohužel vrátil na kopačky kapitána, který chytře přihrál volnému spoluhráči a ten neměl problém upravit skóre na 2:2. O minutu později jsme zahrávali volný přímý kop, k míči se postavil Filip Zoubek, na jeho centr nikdo nedosáhl a míč si v klidu doskákal do soupeřovi branky 3:2. V poslední minutě zápasu jsme ještě měli šanci zvýšit skóre po rohovém kopu, ale Koptova hlavička mířila těsně na břevno soupeřovi branky.

Začátek druhého poločasu byl v režii hostů, kteří se snažili o vyrovnání. Po dlouhé době se ale Honza Paule zaskvěl několika dobrými zákroky a náš tým podržel ve vedení. Velkou šanci zvýšit náš náskok jsme měli už v 42.minutě, ale na gól jsme si museli počkat až do 47. minuty, kdy Garček vyvezl míč do vápna a  chytrou zpětnou nahrávkou našel volného Kubu Hosnedla, který rozvlnil síť v soupeřově bráně počtvrté 4:2. O 12 minut později se Kuba Hosnedl dostal znovu k míči před pokutovým územím, jeho první střelu soupeř ještě vyrazil, ale na  podruhé už nedal Kuba Hosnedl soupeři žádnou šanci 5:2. Minutu před koncem jsme ještě zúročili rohový kop, když Garčekův centr uklidil do brány Jakub Hofta a upravil tak konečné skóre na 6:2.    

 

Sestava:  Paule J. – Urban J., Kopta F., Strnad F., Schiffler M. – Štěpánek L., Zoubek F., Hosnedl J., Garček J. – Hofta J., Richtr T.

Nehrál: Rublič A.

 

Góly:  5´Schiffler M.(P), 17´Richtr T., 32´ Zoubek F., 47´a 59´ Hosnedl J., 69´Hofta J.

Asistence: 3 x Garček J.

ŹK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem