KP SŽ 26.kolo: Kunice - Brandýs Boleslav

Kunice – FK Brandýs Boleslav 6:1 (2:0)

Starší žáci přivítali v Kunicích mužstvo FK Brandýs – Boleslav. Tabulkově sice přijel silnější soupeř, ale na hřišti to tak nevypadalo, k vidění byl velmi vyrovnaný fotbal, hra se přelévala ze strany na stranu. Ani jednomu týmu se nedařilo zakončit. První střela na bránu přišla až v 24.minutě a Honza Paule si s ní hravě poradil.

Z prvního gólu jsme se radovali o čtyři minuty později,  k nařízenému volnému přímému kopu se postavil Filip Zoubek, jeho centr se sice hostující brankář pokusil vyrazit, ale míč zůstal v pokutovém území, kde se nejlépe zorientoval Filip Kopta a rozvlnil síť v prázdné brandýské bráně 1:0. Minutu před koncem poločasu Honza Urban chytře prostrčil balon na Tomáše Richtra, který napoprvé trefil vybíhajícího brankáře, odražený míč si ještě stačil znovu zpracovat a poslat centr na velké vápno, kde si  skvěle naběhl Jakub Hosnedl a nekompromisní střelou zvýšil na 2:0.

Druhý poločas už se odehrával v naší režii. V 37.minutě vyvezl Jakub Hofta míč po lajně, jeho centr se snažil do brány uklidit Filip Zoubek, ale brankář jeho střelu vyrazil před sebe, kde na dorážku čekal Tomáš Richtr, který zvýšil na 3:0. Čtvrtý gól přišel v 44.minutě, Kuba Hosnedl na hranici velkého vápna šikovně prostrčil míč skrz hostující obranu na volného Hoftu, který tentokrát nezaváhal a prostřelil brandýského gólmana. V 51.minutě jsme využili další standardní situaci, když  Zoubek, Kopta a Hofta skvěle rozehráli volný přímý kop a posledně jmenovaný upravil skóre na 5:0. Soupeř to ale stále nevzdával a jeho snaha se zúročila v 64.minutě, kdy naše obrana zapomněla na volného hráče a tomu se podařilo snížit na 5:1. Poslední slovo měl Jakub Hofta, který dorážkou po rohovém kopu zkompletoval svůj hattrick a upravil konečné skóre zápasu na 6:1.

 

Sestava:  Paule J. – Urban J., Kopta F., Schiffler M. (50´ Strnad F.) – Štěpánek L., Hosnedl J., Zoubek F., Rublič A., Garček J. – Richtr T., Hofta J.

Nehrál : Urban P.

 

Góly:  28´ Kopta F.,   34´ Hosnedl J.,  37´ Richtr T.,   43´, 51´, 65´ Hofta J.

Asistence: 2 x Zoubek F., Richtr T., Hosnedl J., Kopta F., Garček J.

ŽK: 59´ Kopta

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem