KP SŽ 25.kolo: Neratovice - Kunice

Neratovice – Kunice 1:0 (0:0)

V sobotu zavítali starší žáci k lídrovi tabulky krajského přeboru U-15, FK Neratovice – Byškovice. K vidění byl pěkný fotbal obou týmů, ale soupeř byl přeci jen lepší a dostával se častěji k zakončení. Honza Paule  však tentokrát svůj tým několikrát skvěle podržel a za svá záda míč v prvním poločase nepustil. Ve 14.minutě zkusila své střelecké štěstí Bára Bučková, ale její střela mířila přímo do náruče domácí gólmana.

Šanci na otevření výsledkového skóre měl i v 32.minutě Jakub Hofta, ale ani on nepřekonal neratovického brankáře. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Na začátku druhého poločasu jsme trochu zaspali a domácí útočník po samostatném brejku překonal Honzu Pauleho v naší bráně 1:0. Další gól už do konce zápasu nepadl a tak jsme z Neratovic odjížděli bez bodu.

 

Sestava: Paule J. – Urban J., Kopta F., Schiffler M., - Štěpánek L., Hosnedl J., Zoubek F., Bučková B. (50´ Rublič A.), Garček J. – Richtr T., Hofta J.

 

Góly: --

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem