KP SŽ 28.kolo: Kunice – Čelákovice

Kunice – SK Union Čelákovice 1:1 (1:1)

Na domácí půdě starší žáci tentokrát přivítali celek SK Union Čelákovice. Soupeř hned v úvodu ukázal, že to rozhodně nebude jednoduchý zápas.

V 11.minutě však byli úspěšnější domácí. Honza Garček opět po jednom ze svých úniků obraně hostí centroval Jakubovi Hoftovi. Ten  pak úspěšně skoroval na 1:0. V tu chvíli jako by se právě Jakub (náš Standa Vlček) probral z agonie a začal obtěžovat golmana hostí.

Bohužel bez úspěchu. Naopak ve 25. minutě inkasoval kunický brankář díky svému chybnému postavení první gol. 1:1. První poločas se nesl v nervozním duchu. Rozhodčí musel hráče obou týmů usměrňovat, krotit jejich emoce i zvládat agresivitu na hřišti. Na obou stranách pak hráči viděli i žluté karty.

Druhý poločas se již odehrával v o něco klidnějším duchu. Kluci rozhodně neubrali na bojovnosti, ale „gol“ už fanoušci skandovat nemohli. Domácím se nedařilo pokořit čelákovickou bránu. Dokonce zahodili i několik velmi jistých šancí, míč už čelákovickou síť nerozvlnil.

Obě mužstva si dělala naději na zisk 3 bodů, ale remíza 1:1 je pro tentokrát spravedlivým výsledkem.

 

Sestava: Paule – Urban J., Kopta, Kočí – Garček, Strnad, Zoubek, Hosnedl J., Štěpánek – Hofta, Richtr

Náhradníci: Urban P.

 

Gól: Hofta

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem