KP SŽ 27.kolo: Lysá nad Labem – Kunice

FK Slovan Lysá nad Labem – Kunice 3:3 (2:1)

K tabulkově srovnatelnému soupeři odjížděli starší žáci s jistými obavami. Klukům se vždy daří hrát lepší fotbal se soupeřem z čela tabulky. Hned v první minutě se obavy naplnily. První gol inkasoval náš tým v podobě nekompromisní střely pod břevno ze středu hřiště. Domácí útočník si věřil a Honza Paule byl na jeho střelu krátký.

Bohužel hned ve 12.minutě se podařilo domácím skorovat podruhé. V tuto chvíli se projevila bojovnost a semknutost celého mužstva. Hráči se navzájem hecovali, kombinovali a především to nevzdali. První naděje na zlepšení výsledku se objevila v samém závěru prvního poločasu, kdy Jakub Hofta ve vápně nahrál Jakubovi Hosnedlovi. Ten opět předvedl  svoji parádu -  ukázkově umístěný pozdrav pod břevno domácí brány.

Druhý poločas zahájil úspěšně kunický tým. Honza Garček z rohu nahrál Filipu Koptovi, který nezaváhal a golmana Slovanu pokořil podruhé. Bohužel pak přišla na řadu chyba v naší obraně v podobě špatně odkopnutého míče. Tuto situaci velmi obratně využil soupeř a znovu obrátil skore ve svůj prospěch. Náš tým neměl v úmyslu odevzdat soupeři 3 body. Filip Zoubek využil uličky v domácí obraně a poslal míč Honzovi Garčekovi. Tomu se podařilo vsítit svůj první gol v této části sezony. Do konce zápasu pak obě mužstva pokoušela fotbalové štěstí, ale bez úspěchu. Z Polabí si tedy starší žáci přivezli jen 1 bod za konečný výsledek 3:3

 

Sestava: Paule – Urban J., Kopta, Kočí – Garček, Rublič A. (45’Strnad), Hosnedl J., Zoubek, Štěpánek – Hofta,  Richtr

 

Goly: Garček, Hosnedl J., Kopta F.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem