KP SŽ 30.kolo: Kunice - Kosmonosy

Kunice – Kosmonosy 0:1 (0:1)

V posledním zápase starších žáků jsme se utkali s Kosmonosy, s týmem, který okupuje přední část tabulky krajského přeboru. Začátek zápasu se povedl lépe hostům, kteří od první minuty zaměstnávali našeho gólmana. Po zaspaném začátku se naši hráči probudili a hra se vyrovnala, ale ani nám se střelecky nedařilo.

Jediný gól zápasu jsme tak viděli v 16.minutě, kdy po střele hostí neudržel Honza Paule ve svých rukavicích balon a následnou dorážku neměl šanci chytit.

Do druhého poločasu udělal trenér Zoubek několik změn na postech hráčů. Hra byla plně v naší režii, ale jediné, co se nám nedařilo, byla koncovka. Soupeře jsme jasně přehrávali, ale hostující tým skvěle podržel gólman a za svá záda míč nepustil. V tomto zápase jsme byli určitě lepším týmem, ale bohužel všechny tři body si odvezl soupeř. 

 

Sestava: Paule J. – Kočí J., Kopta F., Strnad F. (35´Rublič A.) – Urban J., Bučková B., Zoubek F., Hosnedl J., Garček J. – Hofta J., Richtr T.

 

Góly: --

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem