KP SŽ 29.kolo: Velký Borek - Kunice

Velký Borek – Kunice 0:13 (0:6)

Na sobotní utkání jsme odjeli do Velkého Borku. Tým Slávie Velký Borek okupuje poslední místo tabulky krajského přeboru a tak jsme očekávali tříbodový zisk. V prvním poločasu úřadoval hlavně Honza Garček, který hned ve 4.minutě zápasu poslal centr na hlavu Jakuba Hofty a ten otevřel naše výsledkové skóre 0:1. V 10.minutě našel Garček opět Kubu Hoftu před bránou domácích a skóre se zvýšilo na 0:2.

V 18.minutě se míč od Honzy Garčeka dostal až k Tomáši Richtrovi, který rozvlnil síť v bráně potřetí. O minutu později hledal Garčekův centr Jakuba Hoftu, toho tentokrát balon minul,  ale dobíhající Richtr sklepl míč do soupeřovi brány 0:4. V 29.minutě se po spolupráci Garčeka s Richtrem zvýšilo skóre na 0:5. Až v 31.minutě se Honza Garček dočkal gólu, když si jeho centr mířící do malého vápna poslal domácí obránce do vlastní brány. Do kabin se tak odcházelo s poločasovým skóre 0:6.

Do druhého poločasu jsme nastoupili bez Filipa Kopty, který musel být ze zdravotních důvodů vystřídán, ale ani tak jsme soupeři nedali moc šancí na snížení skóre. Jejich občasné rychlé brejky končili u Honzy Pauleho nebo domácí střelci neměli štěstí na přesné zakončení. To našemu týmu se dařilo lépe. V 42.minutě jsme využili šance z rohového kopu, když Filip Zoubek odcentroval míč ke Kubovi Hoftovi  0:7. V 48.minutě si Honza Garček počkal na odražený balon a dalekonosnou střelou překonal domácího gólmana 0:8. O čtyři minuty později se snažil Filip Zoubek prokličkovat mezi obránci, to se mu sice nepovedlo, ale míče se ve vápně zmocnil Kuba Hofta a přidal další gól 0:9. V 54.minutě zkusil vystřelil z dálky Filip Zoubek a rozvlnil domácí síť podesáté. V 57.minutě dostal příležitost zapsat se na listinu střelců i Tonda Rublič, nařízený pokutový kop po faulu na Hoftu se mu ale pro velkou nervozitu proměnit nepodařilo. Naše skóre ale i tak narůstalo, v 61.minutě se z rohového kopu trefil Filip Zoubek, v 65.minutě se v závaru před bránou nejlépe zorientoval Tomáš Richtr a přidal dvanáctý gól a konečné skóre upravil po volném přímém kopu na 0:13 Kuba Hosnedl.

Za vysoký výsledek nestojí jen výše jmenovaní, ale zasloužil se o to celý tým starších žáků. 

 

Sestava: Paule J. – Bučková B., Kopta F. (35´Kočí J.), Strnad F. – Urban J., Hosnedl J.,  Rublič A., Zoubek F., Garček J. – Hofta J., Richtr T.

 

Góly: 4´, 10´, 42´, 52´ Hofta J., 18´, 19´, 29´, 65´ Richtr T., 31´, 48´ Garček J., 54´, 61´ Zoubek,  68´ Hosnedl J.

Asistence: 5x Garček J., 2x Zoubek F.

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem