KP SŽ 3.kolo: FK Kunice - Spartak Příbram

FK Kunice – Spartak Příbram  9:1 (4:0)

Letošní fotbalovou sezonu otevřeli žáci domácím utkáním se Spartakem Příbram. Už od prvních minut jsme se dostávali do gólových šancí a hrálo se především na polovině soupeře. Naši střelci zpočátku nemohli překonat příbramského brankáře. Zlom přišel v 7.minutě zápasu, Bára Bučková poslala dlouhý míč křížem na Honzu Garčeka, který našel před bránou volného Kubu Greše  - 1:0.

Podruhé překonal Kuba Hosnedl po přihrávce od Kuby Greše - 2:0. O čtyři minuty později rozvlnil síť v příbramské bráně opět Kuba Greš – 3:0. Poločasový výsledek na 4:0 upravil Filip Zoubek.

Na začátku druhého poločasu úřadoval znovu Greš, který svá sóla v 36.a 41.minutě proměnil a zvýšil náš náskok na 6:0. V 47.minutě přidal Greš svůj pátý gól, po chytré přihrávce od Hosnedla – 7:0. Hosté se rozhodně nevzdávali a několika pěknými akcemi prověřili formu našeho gólmana, ale pouze jednou ho v 61.minutě dokázali překonat – 7:1. V 64.minutě vyvezl Honza Garček balon po lajně a předložil další tutovku pro Filipa Zoubka – 8:1. Konečný účet uzavřel Marek Schiffler, který si počal na odražený balon a nekompromisní střelou z dálky nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci 9:1.

 

Sestava: Paule J. – Schiffler M., Strnad F., Bučková B. – Garček J., Rublič A., Zoubek F., Hosnedl J., Atexinger J., Kožner M. (27´ Konečný P.) – Greš J.

Nehrál: Urban P., Štěpánek L.

 

Góly: 7´, 26´, 36´, 41´, 47´ Greš J.,  22´ Hosnedl J., 33´, 64´ Zoubek F., 69´ Schiffler M.

Asistence: 3x Garček J., Hosnedl J., Konečný P., Greš J.

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem