KP SŽ 1.kolo: FK Kunice – Lysá nad Labem

FK Kunice – Lysá nad Labem  3:1 (2:0)

Ve středu jsme odehráli odložené první kolo krajského přeboru. V kunickém areálu jsme přivítali mužstvo z Lysé nad Labem. S tímto soupeřem jsme v posledních zápasech vždy remízovali a tentokrát naši žáci chtěli urvat všechny tři body.

V prvním poločase jsme byli jasně lepším týmem a v 9.minutě předložil Honza Garček tutovku pro Jakuba Greše, který otevřel výsledkové skóre 1:0.

Druhý gól připravil opět Garček, ale tentokrát jen Kuba Greš patičkou posunul míč na zadní tyč, kde čekal Petr Konečný a rozvlnil síť v bráně hostů  2:0. Do konce poločasu jsme měli ještě několik šancí, ale hostující gólman už míč za svá záda nepustil.

Druhý poločas byl velmi vyrovnaný, přistoupili jsme na soupeřovu hru. Hosté naši bránu neustále odstřelovali, ale náš gólman nás několika skvělými zákroky podržel. V 54.minutě jsme Lysé přidali třetí gól. Greš ve vápně přihrál míč na volného Zoubka, ten sice před brankářem zavrávoral, ale i tak ještě stačil vystřelit doprostřed brány 3:0. Soupeř to stále nevzdával a v 57.minutě střelou z velkého vápna upravil na konečných 3:1.

 

Sestava: Paule J. – Bučková B., Strnad F., Schiffler M. – Konečný P., Atexinger J., Hosnedl J., Zoubek F., Rublič A., Garček J. – Greš J.

Nehrál: Štěpánek L., Urban P.

 

Góly: 9´Greš J., 15´Konečný P., 54´Zoubek F.

Asistence: Garček J., 2x Greš J.

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem