KP SŽ 2.kolo: FC Velim – FK Kunice

FC Velim – FK Kunice 4:4 (1:3)

Ve středu 5.9. jsme odehráli druhé odložené kolo krajského přeboru starších žáků – tentokrát jsme zavítali do krásného areálu FC Velim.

Začátek zápasu pro nás začal slibně, v 6.minutě otevřel skóre Kuba Greš, když své sólo zakončil pěknou střelou do soupeřovi brány.

Domácí tým byl vyrovnaným soupeřem a dokázal si vytvořit několik nebezpečných gólových situací. Vyrovnat se mu podařilo v 22.minutě, kdy překvapil našeho gólmana střelou z dálky, které se od tyče odrazila do Pauleho brány. Dvě minuty nato jsme se opět ujali vedení, když Greš zopakoval svoje sólo a zvýšil na 1:2. V 28.minutě zvýšil skóre Jakub Atexinger na 1:3, počkal si na odražený balon a svoji dalekonosnou střelu umístil těsně pod břevno velimské brány.

Začátek druhého poločasu vypadal že si z Velimi odvezeme  tři body, když v 39.minutě zápasu Garček předložil tutovku pro Michala Kožnera, jeho střelu sice vypíchl dobíhají obránce, ale míc se dostal ke kopačkám Filipa Zoubka a ten patičkou zvýšil na 1:4. Domácí se ale nevzdávali a ani ne za minutu využili chyby našeho stopera a snížili na 2:4. Obrovskou šanci rozhodnout zápas měl na kopačkách Michal Kožner, ale z malého vápna trefil pouze břevno. To naopak velimští si vytvořili herní převahu a v 61.minutě snížili na 3:4. Domácí dvakrát zastavili časomíru a tak v „nastaveném čase“ dostali domácí poslední šanci v podobě rohového kopu. Při závaru ve vápně nešťastně nastřelili Kubovi Hosnedlovi ruku a byla odpískána penalta, kterou domácí bez problémů v 75.minutě proměnili a upravili tak konečné skóre na 4:4.

 

Sestava: Paule J. – Schiffler M., Rublič A., Strnad F., Atexinger J., Bučková B. – Garček J., Hosnedl J., Zoubek F., Štěpánek L. (35´Kožner M.)– Greš J.

 

Góly: 2 x Greš J., Zoubek F., Atexinger J.

Asistence: Kožner M.

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem