KP SŽ 10.kolo: FK Kunice – Tatran Rakovník

FK Kunice – Tatran Rako Rakovník 9:2 (4:1)

Starší žáci přivítali v 10.kole krajského přeboru na domácím hřišti tým Tatranu Rakovník. Po debaklu z minulého týdne si naši borci chtěli napravit reputaci a do utkání šli s plným nasazením hned od úvodního hvizdu. Hned ve 3.minutě zápasu Greš chytře prostrčil míč na Honzu Garčeka, který otevřel výsledkové skóre 1:0.

Další minuty zápasu byly přehlídkou našich neproměněných šancí, zato nás soupeř v 15.minutě potrestal střelou z dálky, která skončila v naší síti – bylo vyrovnáno 1:1. V 19.minutě se po pěkné kombinaci dostal k míči opět Honza Garček a svým druhým gólem nás opět dostal do vedení 2:1. O sedm minut později jsme zúročili rohový kop, když po centru Zoubka se hlavou trefil do soupeřovi brány Kuba Greš 3:1. Před koncem poločasu upravil výsledek na 4:1 Kuba Hosnedl.

Druhý poločas jsme začali stejně jako první. V 37.minutě poslal Garček do gólové šance Kubu Greše a ten nekompromisní střelou s zadní tyči rozvlnil síť v rakovnické bráně popáté. O minutu později jsme měli další tutovou šanci, ale domácí gólman tentokrát v bráně čaroval a míč za svá záda nepustil a hned v následující akci soupeře se potvrdilo rčení nedáš – dostaneš a my jsme soupeři darovali laciný gól – 5:2. Ke konci zápasu jsme ale stále drželi převahu na hřišti, hosté sice v 65.minutě zahrozili pěknou střelou, ale trefili pouze břevno naší branky. Úřadovali jen naši střelci. Dvěma góly v 51. a v 60.minutě přispěl do výsledkového skóre Marek Schiffler, v 58.minutě zkompletoval svůj hattrick Honza Garček a v poslední minutě zápasu přidal devátý gól Filip Zoubek.

 

Sestava: Paule J. – Bučková B., Strnad F., Schiffler M. – Atexinger J.(28´Štěpánek L.), Hosnedl J., Rublič A. – Kožner M. (43´Konečný P.), Zoubek F., Garček J. – Greš J.

 

Góly: 3´, 19´, 58´  Garček J., 26´, 37´ Greš J., 33´ Hosnedl J.,  51´, 60´ Schiffler M., 69´ Zoubek F.

Asistence: 2 x Greš J., 3 x Garček J., Hosnedl J., Kožner M., Zoubek F.

ŽK: --

foto ze zápasu

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem